KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15989231

nr 1598 9231

Olle Hanspers

(f. 1923), Sverige

Etsning, Nät. Signerad, numrerad 264/300. Bildmått: 19x42 cm, yttermått inklusive ram: 34x56 cm

Olle Hanspers, född 1923, svensk tecknare och grafiker.

måndag 19 februari 2024
kl 19:43:06

Olle Hanspers

Läs mer om Olle Hanspers