KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15989231
nr 1598 9231
Olle Hanspers
(f. 1923), Sverige
Etsning, Nät. Signerad, numrerad 264/300. Bildmått: 19x42 cm, yttermått inklusive ram: 34x56 cm
Olle Hanspers, född 1923, svensk tecknare och grafiker.
måndag 19 februari 2024
kl 19:43:06
Olle Hanspers
nr 1598 9231
Olle Hanspers
(f. 1923), Sverige
måndag 19 februari 2024 |